Maak je eigen chocolade reep

Jawel! Je kunt gewoon je eigen chocolade reep maken, een echte reep - fantastisch versierd - in een prachtige wikkel. Echt onwijs leuk om te doen.

  • Leerzaam!
  • Samen werken in een ongedwongen gezellige sfeer.
  • Onbeperkt snoepen van chocolade en zoete versiering.
  • Onbeperkt snoepen van chocolade, of had ik dat al gezegd!
  • Naar huis met een “over the top” versierde reep chocolade.
  • Creatief zijn en je eigen verpakking ontwerpen en maken.
  • 2 uur lang samen genieten

Workshop:
Nadat we jullie hebben ontvangen met een lekker drankje vertellen we je van “alles” over chocolade. Maar we praten niet te lang, want daar kwamen jullie niet voor toch? Onder professionele en enthousiaste begeleiding werken jullie aan een smaakvolle en prachtige chocoladereep. Wordt jou reep puur, wit of een mooi mix van deze drie.

Tijdens deze bonbon workshop leer hoe je chocolade moet smelten om een glanzende en knapperige chocolade reep te krijgen. Na het vullen van de mallen worden de repen versierd met allerlei smakelijke toppings, je kunt hier echt over de top gaan en de reep helemaal naar jouw smaak versieren.

Als de chocolade aan het uitharden is maken jullie de wikkels. Daarvoor hebben een een ruime keus aan kleurrijke en vrolijke papiersoorten en folie.

Aan het einde van de workshop gaat iedereen naar huis met een prachtige zelfgemaakte en mooi ingepakte reep. Het is trouwens nog maar de vraag of die prachtige reep überhaupt thuis aankomt…. want de verleiding is vast en zeker groot om er je tanden gelijk al in te zetten.

Zeer geschikt voor een ochtend of middag activiteit bij vrijgezellenfeestje, bedrijfsuitje of teambuildingsdag. De workshop duurt ongeveer twee uur.